• Wszystko uznaję za stratę
  Słowa św. Pawła są bardzo wymowne - wszystko jest śmieciem w porównaniu z najwyższą wartością Jezusa Chrystusa.
  On jest tym, dla którego, przez którego wszystko istnieje - jest Tym, w którym się poruszamy, żyjemy i jesteśmy!

  Kirk Bennett i Derek Laux dzielą się swoim świadectwem życia poświęconego Bogu i skupionego na Jego Królestwie.
  Derek Loux »»»
  Derek Loux był liderem uwielbienia i grona przywódców Międzynarodowego Domu Modlitwy IHOP-KC. Był zarówno dyrektor Forerunner Music Academy jak też instruktorem w Forerunner School of Ministry. Derek był doskonałym nauczycielem uwielbienia, proroczego śpiewu i muzyki - pomógł położyć fundament teologiczny dla posługi uwielbienia i modlitwy wstawienniczej w IHOP-KC. Nieugięta postawa Derka i jego żony Renée pomogła przetrwać wiele trudnych dni i zanieść przesłanie pełne nadziei dla wielu cierpiących na świecie.

  Derek i Renée nieśli głębokie przekonanie dotyczące duch adopcji i posługi ubogim, która jest wyrażona w księdze Izajasza w rozdziale 58. Wspólnie założyli Orphan Justice Center, który jest związany z Międzynarodowym Domu Modlitwy i prowadzony przez Renee.

  W grudniu 2009 roku Derek zginął w wypadku samochodowym pozostawiając Renée i ich dziesięciorga dzieci, z których ośmioro zostało adoptowanych. Wizja sprawiedliwości i współczucia dla sierot niesiona przez Dereka rozija się dynamicznie już nie tylko w Międzynarodowym Domu Modlitwy, ale także w innych miejscach świata.
  Kirk Bennett »»»
  Założyciel 7Thunders, starszy lider wśród społeczności IHOP-KC, męż, ojciec i dziadek.
  Kirk zajmował w przeszłości takie funkcje jak dyrektor zepołów proroczych w IHOP-KC, dyrektor Doku Modlitwy ZHOP, a od 2010 roku jest wiceprezesem Służby Uczynków Miłosierdzia w IHOP-KC, która koordynuje różnorodne inicjatywy na polu misyjnym.
  Kirk wiele podróżuje nauczając w różnych miejscach świata i zanosząc Dobrą Nowinę na krańce ziemi.

  Gorącym pragnieniem Kirka jest zobaczenie królewskiego kapłaństwa wiernych, którzy służą Panu wiernie i z wielką radością w swoich Kościołach. Jego radością jest widzieć, jak Bóg objawia się jako Oblubieniec, Król i Sędzia w tych dniach nawiedzenia ziemi.
Wszystko uznaję za stratęSłowa św. Pawła są bardzo wymowne - wszystko jest śmieciem w porównaniu z najwyższą wartością Jezusa...Czasy ostateczne,Domy Modlitwy,Uwielbienie,WstawienictwoCzasy ostateczne,Domy Modlitwy,Uwielbienie,WstawienictwoCzasy ostateczne,Domy Modlitwy,Uwielbienie,WstawienictwoPL17Wrocław24Logo nauczaniaLogo Wrocław24100100ul. Piekarska 1654-067WrocławPL04/14/2024 10:56:06 AMSłowa św. Pawła są bardzo wymowne - wszystko jest śmieciem w porównaniu z najwyższą wartością Jezusa Chrystusa.
On jest tym, dla którego, przez którego wszystko istnieje - jest Tym, w którym się poruszamy, żyjemy i jesteśmy!

Kirk Bennett i Derek Laux dzielą się swoim świadectwem życia poświęconego Bogu i skupionego na Jego Królestwie.
Okładka skryptuOkładka skryptu150200