• Rodziny, które kochają Boga
  Nauczanie dla rodzin, ktróre pragną pogłębić swoją relację z Bogiem.
  Jak codziennie pielęgnować relację z Bogiem?
  Jak kochać swoją żonę/męża i dzieci i zachować pierwsze przykazanie na pierwszym miejscu - bardzo praktyczne wskazówki!
  Leonard LaGuardia »»»
  Od ponad dwóch dekad wraz z żoną Tracy służą poprzez wyposażanie, umacnianie i mobilizowanie młodych ludzi, rodziców oraz liderów do posługi wśród dzieci oraz ich prowadzenia.
  Ma pięcioro dzieci – czworo własnych i jedno adoptowane.
  W 2001 roku wraz z żoną zdecydowali przeprowadzić się do Kansas City i pracować na chwałę Pana w Międzynarodowym Domu Modlitwy (IHOP KC).

  Lenny jako mówca i nauczyciel zapraszany przez liczne organizacje i kościoły przekazuje z niezwykłą pasją kluczowe strategie mające na celu doprowadzenie dzieci oraz młodych ludzi do osiągnięcia pełni w Chrystusie i chodzenia w mocy Ducha Świętego.

  Jest członkiem ścisłego grona przywódczego IHOP KC i dyrektorem Posługi Wyposażania Dzieci i Młodzieży (Children's Equipping Center - CEC).

  Lenny był także wielokrotnie w Polsce, gdzie prowadził konferencje dla dzieci (Wrocław, Lublin) oraz od 5 lat jest stałym nauczycielem na obozach Fundacji 24/7.
  Tracy LaGuardia »»»
  Od ponad dwóch dekad wraz z mężem Lannym służy poprzez wyposażanie, umacnianie i mobilizowanie młodych ludzi, rodziców oraz liderów do posługi wśród dzieci oraz ich prowadzenia.
  Ma pięcioro dzieci – czworo własnych i jedno adoptowane.
  Od 2001 roku mieszka i pracuje na chwałę Bożą w Kansas City - w Międzynarodowym Domu Modlitwy (IHOP KC).

  Wraz z mężem zapraszani są jako mówcy i nauczyciele przez liczne organizacje i kościoły przekazuje z niezwykłą pasją kluczowe strategie mające na celu doprowadzenie dzieci oraz młodych ludzi do osiągnięcia pełni w Chrystusie i chodzenia w mocy Ducha Świętego.

  Pracuje w departamencie Posługi Wyposażania Dzieci i Młodzieży w IHOP-KC (Children's Equipping Center - CEC).
Rodziny, które kochają BogaNauczanie dla rodzin, ktróre pragną pogłębić swoją relację z Bogiem.
Jak codziennie pielęgnować ...
Dla dzieci,Duch Święty,Królestwo Boże,Modlitwa,Słowo Boże,UwielbienieDla dzieci,Duch Święty,Królestwo Boże,Modlitwa,Słowo Boże,UwielbienieDla dzieci,Duch Święty,Królestwo Boże,Modlitwa,Słowo Boże,UwielbieniePL16Wrocław24Logo nauczaniaLogo Wrocław24100100ul. Piekarska 1654-067WrocławPL07/14/2024 09:13:22 AMNauczanie dla rodzin, ktróre pragną pogłębić swoją relację z Bogiem.
Jak codziennie pielęgnować relację z Bogiem?
Jak kochać swoją żonę/męża i dzieci i zachować pierwsze przykazanie na pierwszym miejscu - bardzo praktyczne wskazówki!
Okładka skryptuOkładka skryptu150200