• Wy, którzy wyznajecie Pana nie milczcie
  Nauczanie z pierwszego obozu z serii "Poświęceni Panu" z 2008 roku.
  Jak dzielić się tym, co Bóg wkłada w nasze serca i zarazić innych pasją do Jezusa?
  O tym właśnie nauczają Kirk Bennett i Derek Loux.
  Derek Loux »»»
  Derek Loux był liderem uwielbienia i grona przywódców Międzynarodowego Domu Modlitwy IHOP-KC. Był zarówno dyrektor Forerunner Music Academy jak też instruktorem w Forerunner School of Ministry. Derek był doskonałym nauczycielem uwielbienia, proroczego śpiewu i muzyki - pomógł położyć fundament teologiczny dla posługi uwielbienia i modlitwy wstawienniczej w IHOP-KC. Nieugięta postawa Derka i jego żony Renée pomogła przetrwać wiele trudnych dni i zanieść przesłanie pełne nadziei dla wielu cierpiących na świecie.

  Derek i Renée nieśli głębokie przekonanie dotyczące duch adopcji i posługi ubogim, która jest wyrażona w księdze Izajasza w rozdziale 58. Wspólnie założyli Orphan Justice Center, który jest związany z Międzynarodowym Domu Modlitwy i prowadzony przez Renee.

  W grudniu 2009 roku Derek zginął w wypadku samochodowym pozostawiając Renée i ich dziesięciorga dzieci, z których ośmioro zostało adoptowanych. Wizja sprawiedliwości i współczucia dla sierot niesiona przez Dereka rozija się dynamicznie już nie tylko w Międzynarodowym Domu Modlitwy, ale także w innych miejscach świata.
  Kirk Bennett »»»
  Założyciel 7Thunders, starszy lider wśród społeczności IHOP-KC, męż, ojciec i dziadek.
  Kirk zajmował w przeszłości takie funkcje jak dyrektor zepołów proroczych w IHOP-KC, dyrektor Doku Modlitwy ZHOP, a od 2010 roku jest wiceprezesem Służby Uczynków Miłosierdzia w IHOP-KC, która koordynuje różnorodne inicjatywy na polu misyjnym.
  Kirk wiele podróżuje nauczając w różnych miejscach świata i zanosząc Dobrą Nowinę na krańce ziemi.

  Gorącym pragnieniem Kirka jest zobaczenie królewskiego kapłaństwa wiernych, którzy służą Panu wiernie i z wielką radością w swoich Kościołach. Jego radością jest widzieć, jak Bóg objawia się jako Oblubieniec, Król i Sędzia w tych dniach nawiedzenia ziemi.
Wy, którzy wyznajecie Pana nie milczcieNauczanie z pierwszego obozu z serii "Poświęceni Panu" z 2008 roku.
Jak dzielić się tym, co Bóg ...
Czasy ostateczne,Domy Modlitwy,Słowo Boże,Uwielbienie,Wstawienictwo,Życie osobisteCzasy ostateczne,Domy Modlitwy,Słowo Boże,Uwielbienie,Wstawienictwo,Życie osobisteCzasy ostateczne,Domy Modlitwy,Słowo Boże,Uwielbienie,Wstawienictwo,Życie osobistePL115Wrocław24Logo nauczaniaLogo Wrocław24100100ul. Piekarska 1654-067WrocławPL04/14/2024 09:21:06 AMNauczanie z pierwszego obozu z serii "Poświęceni Panu" z 2008 roku.
Jak dzielić się tym, co Bóg wkłada w nasze serca i zarazić innych pasją do Jezusa?
O tym właśnie nauczają Kirk Bennett i Derek Loux.
Okładka skryptuOkładka skryptu150200