• Powołani do chwały: Prorocze uwielbienie i wstawiennictwo
  "Przyprowadzę ich na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy, bo dom mój będzie nazwany domem modlitwy dla wszystkich narodów" (Iz 56,7)

  Powołaniem Kościoła jest stać się miejscem objawiania światu Chwały Bożej.
  Jego pragnieniem jest wzbudzić w sercu Oblubienicy objawienie tego Kim jest Jezus Chrystus - Oblubieniec, z którego wypłynie prorocze uwielbienie i adoracja.
  A poznanie serce Jezusa zaprowadzi nas do miejsca proroczego wstawiennictwa które ma moc zmienić rzeczywistość.
  Johannes Hartl »»»
  Lider i założyciel Domu Modlitwy w Augsburgu, w którym molditwa toczy się nieprzerwanie dniem i nocą - 24 godziny na dobę.
  Johannes jest autorem książek i skryptów, liderem uwielbienia i autorem pieśni. Jest także doktorem Teologii Katolickiej.

  Przed założeniem Domu Modlitwy, studiował germanistykę i filozofię a także pracował wiele lat w strukturach Odnowy Charyzmatycznej.
  Jest świetnym i rozchwytywanym w całej Europie mówcą!

  Mąż Jutty i ojciec 4 dzieci.
  Maciej Wolski »»»
  Nawrócony na przełomie lat 80/90 w ruchu charyzmatycznym we Wrocławskiej wspólnocie Amen.
  Po ślubie z Dorotą, przeprowadził się do Warszawy, gdzie pracuje jako CFO zarządzając kilkoma spółkami.
  W 2004 roku trafił po raz pierwszy do IHOP-KC, gdzie doświadczył mocy nieustannej modlitwy.
  W 2007 roku wraz z żoną i córką ukończyli w Kansas City szkołę Intro to IHOP. Po powrocie ze szkoły rozpoczęli w Warszawie budowanie Domu Modlitwy Warszawa24, w którym dziś odbywają się codzienne modlitwy.

  Maciej z Dorotą są liderami tego Domu - Maciej dodatkowo służy jako nauczyciel w wielu miejscach w Polsce, szerząc ideę nieustannej modlitwy.
  Jest także założycielem i prezesem Fundacji 24/7, organizatorem wielu konferencji i obozów "Poświęceni Panu".

  Maciej jest ojcem 3 córek!
  Marcin Widera »»»
  Spotkał Pana na kolonii w roku 1981 w wieku 14 lat.
  Był członkiem i animatorem w ruchu Światło-Życie, liderem wspólnoty Odnowy Charyzmatycznej w Zabrzu a także liderem uwielbienia.
  W roku 1993 po ślubie z Ewą, przeniósł się do Wrocławia, gdzie mieszka do dzisiaj.
  W latach 1995-1997 odczuł szczególne zainteresowanie Przybytkiem Dawida i nieustanną modlitwą w tym miejscu.
  W roku 2007 odwiedził Międzynarodowy Dom Modlitwy IHOPKC w Kansas City, gdzie wraz z rodziną ukończył 4 miesięczną szkołę "Intro to IHOP".
  Po powrocie do kraju w 2008 roku rozpoczął z grupą osób modlitwę o powstanie w Polsce Domu Modlitwy dniem i nocą. Modlitwy te odbywały się raz w miesiącu - po 12 godzin aż do 2011 roku, kiedy to we Wrocławiu i w Warszawie w ramach Fundacji 24/7 powstały Domy Modlitwy z codzienną modlitwą: adoracją i wstawiennictwem.
  Wraz z żoną - Ewą są liderami tego Domu, w którym codzienna modlitwa trwa do dnia dzisiejszego.
Powołani do chwały: Prorocze uwielbienie i wstawiennictwo"Przyprowadzę ich na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy, bo dom mój będ...Modlitwa,Uwielbienie,WstawienictwoModlitwa,Uwielbienie,WstawienictwoModlitwa,Uwielbienie,WstawienictwoPL17Wrocław24Logo nauczaniaLogo Wrocław24100100ul. Piekarska 1654-067WrocławPL05/19/2024 12:54:21 PM"Przyprowadzę ich na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy, bo dom mój będzie nazwany domem modlitwy dla wszystkich narodów" (Iz 56,7)

Powołaniem Kościoła jest stać się miejscem objawiania światu Chwały Bożej.
Jego pragnieniem jest wzbudzić w sercu Oblubienicy objawienie tego Kim jest Jezus Chrystus - Oblubieniec, z którego wypłynie prorocze uwielbienie i adoracja.
A poznanie serce Jezusa zaprowadzi nas do miejsca proroczego wstawiennictwa które ma moc zmienić rzeczywistość.
Okładka skryptuOkładka skryptu150200